O nas

Jesteśmy grupą firm specjalizujących się we wdrożeniach i w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Wdrażamy systemy, które integrują i optymalizują procesy ekonomiczne dostosowując się do indywidualnych potrzeb i specyfiki danego przedsiębiorstwa. Zapewniamy niezbędny potencjał dostarczający naszym Klientom pełny zakres usług związanych z oprogramowaniem. Zajmujemy się wdrożeniami, indywidualnym dostosowaniem systemów od strony programistycznej, dostarczaniem i tworzeniem programów uzupełniających, dostawą niezbędnego sprzętu oraz serwisem, dostępnym w formie HOTLINE oraz sieci konsultantów w całej Polsce.
Działalność rozpoczęliśmy na początku 2000 roku jednocześnie na rynku polskim i niemieckim. Od 2002 roku, początkowo jako Navision Solution Center, zajmujemy się realizacją projektów związanych z systemem Microsoft Dynamics NAV (Navision). Naszym klientom udostępniamy doświadczony zespół wdrożeniowy, dedykowany dział programistyczny NAVISION oraz Centrum Serwisowe Microsoft Dynamics NAV.

Najwyższy poziom partnerstwa z Microsoft jak i posiadane przez nas specjalizacje Microsoft Business Solutions, Small Business Solutions, Business Intelligence Specialization, Data Management Solutions oraz Enterprise Resource Planning są gwarancją naszych umiejętności.

navision.pl sp. z o.o. Sąd Rejonowy XVII Wydział Gospodarczy w Szczecinie KRS:0000761201, NIP:8522652415, REGON:38196516200000 70-475 Szczecin, al. Wojska Polskiego 40

Referencje

Nasz zespół od 2000 roku zrealizował projekty dla ponad stu firm w Polsce, jak i za granicą.
Poniżej prezentujemy paru wybranych klientów. Pełne referencje przedstawiamy na życzenie.

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
Kopalnie Surowców Mineralnych Surmin-Kaolin S.A.
Spomasz Wronki Grupa SFPI Sp. z o.o.
Lotos Paliwa Sp. z o.o.
NCC Deutschland GmbH

Lotos Paliwa Sp. z o.o., Kopalnie Surowców Mineralnych Surmin-Kaolin S.A., Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Spomasz Wronki Grupa SFPI Sp. z o.o., NCC Deutschland GmbH, Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych “Biała Góra”, Becker Polska Sp. z o.o., Pomorze OIL Sp. z o.o., CC Mark Sp. z o.o., RUBIN S.A., Montrada GmbH, See-Agro Sp. z o.o., Muller Martini Polska Sp. z o.o., WI-POL Spółka z o.o., Jasionno Sp. z o.o., PEPE RIOS Polska Sp. z o.o., AMBER Sp. z o.o., AGROPOL Spółka z o.o., Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich OSIECZNICA Sp. z o.o., Amal Spółka z o.o., Nowotna Sp. z o.o., BUDUS Spółka z o.o., PRIMASPOT Sp. z o.o., AGRIFARM Spółka z o.o., JROLPOL Spółka z o.o., KOLNO Spółka z o.o., Sątopy Sp. z o.o., ALINOX Sp. z o.o., RolZBUD Spółka z o.o,SOBIERADZ Spółka z o.o., Reisner & Wolf Polska Sp. z o.o., TOKARY Sp.z o.o., Ergolet Polska Sp. z o.o., AGRAMAX Spółka z o.o., Agroland Sp. z o.o., M+H Textil Polska Sp. z o.o.,Epee Polska Sp. z o.o.,Wagner Stadnina Koni Sp. z o.o., AGROSERVICE Sp. z o.o.,ZIEMROL Spółka z o.o.,FARMEX Spółka z o.o.,PIGPOL Spółka z o.o.,AGROLAND Spółka z o.o.,PSZENROL S.A.,AGRA Spółka z o.o.,ROLA Spółka z o.o.,WALICHNOWY Sp. z o.o.,AGRO - DUBLINY Sp. z o.o.,Teamdress Drawa Sp. z o.o.